Çatı Tabela

Çatı Tabela, açık hava reklamında en sık kullanılan ışıklı veya ışıksız tasarımlara sahip araçlardır. Genellikle demir veya alüminyumdan imal edilen bu tabelalar, tüm hava şartlarına uygun olarak üretilmektedir. Özellikle tek boyutlu olarak tasarlanan bu tabelalar, isteğe bağlı olarak iki veya üç boyutlu olarak da tercih edilebilir. Çatı tabela çeşitleri, sizin tercihlerinize göre farklılaştırılabilir. Led ışıklı, totem tabela, vinil tabela, krom kutu harf gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda gündüz, gece veya her iki kullanıma uygun seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Bu, sizin bütçeniz ve isteğinize bağlı olarak değişecektir. Çatı tabela örneklerine bakmak ve sipariş vermek için Kılıç Tabela’yı tercih edebilirsiniz. Ölçüm ve fiyatlandırma için teknik ekibimiz hemen sizinle iletişime geçerek en iyisini sunabileceğimize şahit olacaksınız.

Çatı Tabela

Çatı Tabela seçiminin yanı sıra Pilon tabela seçimleri için de Kılıç tabela sizleri bekliyor. İş yeri ve alışveriş merkezlerinin önünde, reklam amaçlı olarak kullanılan pilon tabelalar, görsel anlamda da dekor olarak kullanılabilir. Özellikle iş yeri veya alışveriş merkezlerinin girişlerinde kullanılan bu tabelaları, çatı tabelalarının yerine de kullanabilirsiniz. Sağlam ve tüm hava koşullarına uygun olarak imal edilen pilon tabela, şık ve modern dokunuşlar yapmanızı sağlar. Üretim safhası kısa süren ve istediğiniz şekilde kolaylıkla tasarlanabilen pilon tabelaları hemen sipariş vererek, markanıza değer katabilirsiniz. Ölçüleri standart olarak tercih edebilir veya dilediğiniz ölçü ve ebatları belirtebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizdeki seçenekleri de inceleyebilirsiniz.  Pilon tabelalar örnekleri için lütfen web sayfamızın ilgili kategorilerine göz atınız.

Kılıç Reklam ve Çatı Tabela Hizmetleri

Çatı Tabela, özellikle emlak, lokanta, kafe ve resmi kurumlarda kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler kaliteli olmak zorunda. Çünkü yüksekte olduğundan dolayı kötü hava şartlarında aşağı düşebilir ve bu da insanların hayatını riske atabilir. Bu yüzden üretim noktasının yanında sağlam bir şekilde montaj edilmesi de son derece önemlidir. Buna dikkat ederek sadece profesyonel iş yerlerinden bu tabelayı yaptırmaya çalışınız. Kılıç Tabela, bu bağlamda profesyonelliğe önem verir ve insan sağlığını önceler. Kullanılan malzemeler uzun ömürlüdür ve garantilidir. Siz de dilediğiniz tabela için hemen iletişime geçebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi