Fener Tabela

Fener Tabela, ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanan ve dğer tabelaların aksine daha küçük boyutlarda olan iş yeri önü tabelalarıdır. Özellikle Avrupa ve Amerika’da sıklıkla kullanılan bu tabelalar, ülkemizdeki gibi mekan üstü olarak kullanılmazlar. Bunun yerine hemen girişteki kolona veya herhangi bir müsait yere monte edilerek kullanılırlar. Fener tabela ölçüleri genellikle iş yerinin giriş kısmının büyüklüğü baz alınarak tasarlanır. Küçük iş yerlerinde daha küçük ölçülerde ve daha şık tasarımlar dikkate alınarak imal edilir. Büyük iş yerlerinde ise, görece daha büyük olarak tasarlanır ve genelde ışıksız olarak tercih edilir. Fener tabela fiyatları da buna göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda kullanılan malzemeler, led yoğunluğu, boyut gibi faktörler de fiyatlandırmayı etkiler.

Fener Tabela

Fener tabela seçiminde bulunacaksanız, onlarca farklı fener tabela modelleri web sitemizde sizleri bekliyor olacak. Dilediğiniz düz, oval, yuvarlak, kare veya dikdörtgen ya da sizin belirleyeceğiniz modelleri profesyonel şekilde tasarlayabiliriz. Oval tabela ve elips tabelalar için en iyi seçenekleri web sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda tüm hazır fener tabela seçeneklerimizi, iş yerimize gelerek yerinde görebilir ve dilerseniz ölçü vererek en mükemmelini yaptırabilirsiniz. Kafe, restoran, bar, moda evleri, tasarım mekanları, büfeler, mimarlık ofisleri ve daha birçok mekan için bu fener çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hayalinizi süsleyen ve size hitap eden onlarca farklı model ve çeşidi web sitemizde inceleyebilirsiniz. Her bütçeye ve zevke hitap eden modellerimizi dilerseniz fiyat tekliflerini alarak değerlendirebilirsiniz.

Kılıç Reklam ve Fener Tabela Hizmetleri

Fener tabela tercih edecekseniz, ışıklı fener tabela seçenekleri de hem görsellik hem de gece kullanımı açısından harika avantajlar sağlar. Eğer gece de iş yerinizi çalıştırıyorsanız, bu seçenekler sizin için harika olacaktır. Özellikle elips tabelalar bu açıdan değerlendirilmeye değer tabelalardır. Elips tabela fiyatları için de iletişeme geçerek en iyi fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Kılıç tabela ile sadece muhtelif iş yerleri için değil, aynı zamnada fener sokak tabelası siparişi de verebilirsiniz. Dilerseniz hazır ölçülerinizi verebilir ya da dilerseniz ölçü almamız için adresinize yönlendirebilirsiniz. Bunun için alanında uzman iş arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi