Işıksız Tabela

Işıksız Tabela, ışıksız ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ve özellikle gündüz kullanımlarına uygun olarak yapılan tabelalardır. Bu tabelalar, hem daha fazla dikkat çekmek için hem de daha az maliyetle sahip olmak için tercih edilmektedir.  İç ve dış mekan kullanımlarına uygun olarak tasarlanmışlardır. Hemen hemen tüm sektörlerde kullanılan bu tabelalar, uygun maliyeti ile de dikkat çekiyor. Yani hem satın alırken hem de kullanırken avantajlı olacaksınız. İçerisinde herhangi bir aydınlatma materyali olmadığı için akü veya elektrik enerjisi gerektirmez. Saç tabela, bu tabelalar arasında en çok tercih edilenlerdir. Gece kullanımı için daha sonra dilerseniz aydınlatma sistemlerini ekleyebilirsiniz.

Işıksız Tabela

Işıksız tabela, gündüz kullanımlarına uygun olarak tasarlanmış ve daha az maliyet gerektiren tabelalardır. Işıksız tabela nedir sorusuna cevap verdiğimize göre dilerseniz gelin bir de tabela çeşitleri nelerdir sorusuna da cevap arayalım. Neon, Alüminyum, Dijital Baskı, Kutu Harf, Pleksi, Ahşap ve Vinil Germe tabelaları gibi onlarca tabela çeşitleri bulunmaktadır. Tabela örnekleri arasında gösterilen ve en çok tercih edilenler, Pleksi, Alüminyum, Neon ve Dijital Baskı çeşitleridir. Siz de dilediğiniz çeşit tabelayı en uygun maliyetle satın almak istiyorsanız; Kılıç Tabela sizleri bekliyor. Tabela İstanbul için Kılıç Tabela en kaliteli malzemeler ve en uygun fiyatlarla size hizmet etmenin heyecanını taşıyor. Siz de dilediğiniz site veya iş yeri tabelaları için ön fiyat alabilir ve fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Kılıç Reklam ve Işıksız Tabela Hizmetleri

Işıksız Tabela, görselliği ve maliyeti açısından fiyat/performansı en iyi olan tabela çeşitleridir. Gözü yormaz ve incelemek isteyenlerin daha kolay incelemesini sağlar. Daha güçlü bir marka inşa etmenizde, profesyonellik katar. Işıksız Tabela Maltepe için, en iyi seçeneği merak ediyorsanız, Kılıç Tabela’nın sizlere sunduğu seçenekleri inceleyebilirsiniz. Işıksız Tabela Esenyurt için ve diğer İstanbul’un tüm ilçeleri için 7/24 açık olan web sitemizden, bütçenize ve göz zevkinize hitap edenleri görebilirsiniz. Eğer ölçü ve boyut belirlememizi istiyorsanız, sipariş vermek üzere dilediğiniz gün ve saatte teknik servisimize yönlendirilebilirsiniz. Güler yüzlü ve alanında uzman firmamız tarafından site tabela örnekleri ve diğer tüm ışıksız tabela örnekleri sizleri bekliyor olacak.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi